بازارچه مرزی جوانرود

بازارچه مرزی جوانرود

در این بازار که از شیر مرغ تا جون آدمیزاد درآن پیدا می شود ، همه جور کالایی را می توانیدبا کیفیت خوب و قیمت مناسب پیدا کنید.

 جوانرود، شهر نشاط و سرزندگی، دارای مردمانی سخت کوش، تلاشگر، بی‌ادعا و البته دیندار و مهمان نواز، بله اینجا شهری است، همان شهری که تا چند سال پیش همگان فکر می کردند در یک بن بست جغرافیایی محصور است و شاید سالیان متمادی طول بکشد که در دوردست‌ترین نقاط ایران زمین، نام جوانرود را بشناسند . روزانه هموطنان پرشماری از دور و نزدیک ایران زمین به این شهر سرازیر می شوند بدون اینکه در این راستا کمترین تبلیغی شده باشد و جالب توجه آن است که بسیاری از شهرهای دیگر با وجود تبلیغات فراوان و پخش تراکتها و بروشورها و حتی استفاده از برنامه‌های رادیو و تلویزیونی نتوانسته‌اند به چنین توفیقی برای کشاندن ایرانیان به دیارشان دست یابند

.

در بازارچه بیش از ۴۰۰ غرفه و ۱۰۰ پاساژ وجود دارد که اقلام مختلفی از لوازم صوتی و تصویری گرفته تا لوازم بهداشتی، آرایشی، خانگی و… را به مشتریان عرضه می‌کنند. غرفه داران جوانرودی رونق امروز این بازارچه و تبعات گردشگری و اقتصادی آن برای این شهرستان و استان کرمانشاه را مرهون تلاشهای خود در سالهای ابتدایی که اولین روزنه‌های مرز شیخ صله به روی تجار و بازرگانان گشوده شد، می‌دانند.

رقابت با بازارچه‌های “بانه” و “مریوان”

 سالها با سختی و مشقت زیادی توانستیم این بازارچه را سرپا نگه داریم و شرایطی فراهم کنیم که اکنون بازارچه مرزی جوانرود با بازارچه‌های دیگر مرزی همچون بانه و مریوان رقابت کند و حتی گاهی مواقع از آنها نیز جلوتر هستیم

.

واقعیت آن است که مرز “شیخ صله” جوانرود این توانمندی را دارد که به یکی از مرزهای بزرگ و رسمی کشورمان مبدل و حتی یک منطقه ویژه تجاری نیز در آنجا تاسیس شود.

 

با عضویت در کانال تلگرام و پیج اینستاگرامی از جدیدترین / محصولات / بن های تخفیف / و فروش ویژه ها / اطلاع پیدا کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

صفحات ما